Pendik Temizlik Şirketi Buğra Temizlik

Buğra Temizlik PENDİK

Firmalar

Pendik Temizlik Şirketi Buğra Temizlik

Bugün’de sizlerle pendik temizlik,pendik temizlik şirketi,temizlik şirketleri pendik pendik temizlik şirketi olan buğra temizlik ten bahsedeceğiz. Pekala pendik temizlik şirketi olan buğra temizlik hangi sektörde temizlik hizmeti vermektedir misyonu , vizyonu nelerdir. Buğra temizlik faaliyet alanları nelerdir. Buğra temizlik pendik temizlik şirketi olarak adres iletişim bilgileri nelerdir.

İlk olarak pendik temizlik sirketi olan buğra temizlik misyon ve vizyonundan bahsedelim?

Pendik Temizlik Şirketi Buğra Temizlik
Pendik Temizlik Şirketi Buğra Temizlik

Pendik Temizlik

Misyon: Her Zaman Her Yerde Sizin İçin En İyi Çözüm Ve Hizmeti Sunan, Kaliteli, Güvenilir ve Çevre Dostu Bir Şirket Olmak

Vizyon: Müşterilerimizin Koşulsuz Memnuniyeti Temizlik Hizmetlerinde İSTANBUL VE YURT İÇİNDE Tanınan ve Tercih Edilen Bir Kuruluş Olmak. Profesyonel Temizlik Hizmetleri Alanında Lider Bir Firma Olmak Çevre Dostu Ürünlerle En İyi Hizmet Ve Kaliteyi Sunmak.

İSTANBUL merkezli temizlik şirketimizde ev temizliği,ofis temizliği,büro temizliği hizmetleri vermektedir.Firmamız temizlik esnasında kullanacağı ekip ve malzemeleri titiz bir şekilde kullanmaktadır.Müşterilerimiz için kalite ve titizliği ön planda tutan firmamızda temizlik tamamen müşterilerimizin istediği gibi yapılmaktadır.Ev temizliği,ofis temizliği,büro ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde de faaliyet göstermektedir.Büro ve ofisiniz için temizlik yapmaya vaktiniz yoksa firmamızı aramanız yeterli olacaktır.Siz işlerinizden geri kalmadan işinizi yaparken firmamız temizlik işlemlerini yapmaktadır.

İSTANBUL BUĞRA Temizlik olarak pendik temizlik şirketi 4 yılı aşkın süredir İSTANBUL halkına hizmet vermekteyiz. Yüzlerce ev , iş yeri , ofis , dükkan , resmi kurum , bankalar ve inşaat sonrası temizlik gibi hizmetler verdik; vermeye devam ediyoruz. Organizasyonumuzu her zaman müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kurgularız ve kendi geleceğimiz için müşteri memnuniyetini birinci sırada değerlendiririz.

Buğra Temizlik İletişim Bilgileri Nelerdir?

Güzelyalı Mahallesi Atatürk Caddesi Ener Sokak No: 11 / B Güzelyalı / Pendik / İSTANBUL

GSM: +90 (553) 729 81 68
web sitesi : https://www.bugratemizlik.com/home

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir